Buhalterija | Teisė | Verslas
Susisiekite su mumis +370 674 456 66
arba mes paskambinsime Jums
Paslaugos
Pasirinkite specialistą
Buhalterė
Buhalterė
 

Apie įmonę

 

Mūsų misija        Mūsų vizija        Mūsų vertybės        Uždaviniai

 

Esame ilgametę patirtį turinti buhalterių komanda, kurios didžiausios vertybės – pagarba Jums ir Jūsų verslui bei atliekamam darbui.

 

Veiklą pradėjome 2004 metais turėdami vos du darbuotojus. Pirmųjų darbuotojų entuziazmo ir profesionalumo dėka įveikėme visus pradedančios įmonės iššūkius. Šiuo metu nuolat darbuojasi virš 10 taip pat entuziastingų buhalterių. 

Šiandien vedame buhalterinę apskaitą bei nuolat konsultuojame daugiau kaip 250 komercinio bei socialinio sektoriaus įmonių. Didelę dalį mūsų klientų sudaro užsienio kapitalo bendrovės. Esame gerai susipažinę su minėtų bendrovių bei įmonių veiklos ypatybėmis, todėl kiekvienam klientui galime pasiūlyti ekonomiškai naudingus sprendimus bei mūsų sukauptas žinias ir patirtį.

 

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – buhalterinė apskaita, finansinės bei teisinės konsultacijos, verslo konsultacijos ir įmonių steigimas. Laikome savo pareiga suprasti Jūsų poreikius, bendrauti Jums suprantama kalba, derintis prie Jums patogaus laiko ir formos. Mūsų komandos pagrindinis tikslas – kuo skaidresnis Jūsų įmonės būklės atspindėjimas finansinėje apskaitoje, kuria remdamiesi priimsite teisingus ir pelningus sprendimus bei pastoviai didinsite savo įmonės vertę.

 

Glaudus bendradarbiavimas su skirtingų kompetencijų verslo partneriais – teisininkais, auditoriais, visapusiškai papildo mūsų kompetencijas bei galimybes. Stabiliai augantis klientų skaičius yra geriausias rodiklis, atskleidžiantis mūsų teikiamų paslaugų kokybę bei sukuriamą pridėtinę vertę mūsų klientams.

Suprantame, jog patikimumas bei profesionalumas yra svarbūs veiksniai, norint ir toliau plėsti lojalių bei patenkintų klientų skaičių Tai mus padeda nuosekliai siekti reikiamų rezultatų.

 

Mes išsiskiriame jaunatvišku bei ambicingu kolektyvu, kurio pagrindinės vertybės yra sąžiningumas bei tarpusavio pasitikėjimas.  Siekiame būti modernia ir patikima organizacija, todėl veikloje naudojame pažangias ir saugias informacines technologijas, investuojame į darbuotojų asmeninį tobulėjimą.

  

Mes siekiame viršyti mūsų klientų lūkesčius, todėl mūsų prioritetas – kliento poreikiai

 

 

 

 

 

 

NaujienosAtsiliepimaiNaudingos nuorodosPasirinkite specialistąD.U.K.Verta žinotiKarjeraKainaUžklausaPrivatumo politika
© Apskaitos garantas 2019. Visos teisės saugomos. Sukūrė: